fbpx

TAI

Taimaa on eestlaste seas populaarseim kaugsihtkoht. Puhkuse jaoks on Tai ideaalne maa – seal on aastaringselt soe (päevane temperatuur 30C ringis, õhtul paar kraadi jahedam), merevesi 28C, ülimalt maitsev toit, naeratavad tailased, soodne massaaž ja mõistlikud hinnad. Tai pindala on 11 korda suurem Eesti pindalast, seega kohti, mida avastada, on palju.

Ida-Tais asuv kuurortlinn Pattaya kuulsaim huviväärsus seondub randade ja merega. Pattaya peamine rand kannab nime Hat ja on 3 km pikkune sageli ülerahvastatud rand. Põhja Pattaya ja Jomtieni rannad asuvad aga keskusest kaugemal ning need on palju rahulikumad ja sobivamad perepuhkajatele. Pattaya ei ole huvipakkuv kaugeltki ainult rannamõnude nautijatele. Piirkonna olulisteks huviväärsusteks on ka mitu lõbustus- või teemaparki, loomaaiad (Pattaya krokodillide farm, Sri Racha tiigrite park, Elevantide küla jne), botaanikaaiad (Siriporn orhideede aed kesklinnas, Nong Nooch troopiliste taimede botaanikaaed kahel ruutkilomeetril ca 15 km kaugusel Pattayast lõuna pool), huvitavad muuseumid (Ripley usu või ära usu muuseum, pudelkunstimuuseum) jms.
Tai pakettreisi hind sisaldab transfeeri lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama, majutust ning valitud toitlustuspaketti.

Phuket on Tai suurim saar (576 km2), mis on tuntud ka kui riigi kõige populaarsem puhkuse sihtkoht. Saare lennujaamas maanduvad igal aastal miljonid turistid, et nautida Lõuna-Tai paradiisilikke randu ja kuuma päikesepaistet. Kuna tegemist on suhteliselt suure saarega, on ka iga nurk sellest omamoodi. Oma koha leiavad endale nii rahuliku puhkuse, lõpmatute pidude või hoopis peredele sobiva paiga otsijad. Ligikaudu 40 imekaunist randa, imeline loodus, põnevad rahvuspargid, hea toit ja suured ostukeskused. Peamised keskused, kus on hea peatuda – Kata-Karon (mõnus turismikuurort), Patong (pidutsejate paradiis), Nai Harn (sobilik peredele), Panwa poolsaar (vaiksem ja rahulikum piirkond, sobib peredele). 

Reise korraldavad meie head koostööpartnerid – Anex, JoinUP, Coral Travel ja TezTour reisibüroo.

*Pakutavad reisid on liinilendude põhised ning vajalik on ümberistumine.

Palun edastage meile päring ning saadame teile personaalse pakkumise.

Tai ootab teid!


Unfortunately no accommodations were found.